DETAIL DRAŽBY

DRAŽBA RD S POZEMKY V OBCI LIBINA, OKRES ŠUMPERKČíslo jednací: 3101/15
Vyřizuje: Mgr. Petra Eliášová
Stav exekuce: nařízená
Poznámka: elektronická dražba
Datum dražby: 30.03.2021, 11:00
Místo konání dražby: http://drazby.exekutorurban.cz
Cena: 1.600.000 Kč
Jistota: 300.000 Kč
Nejnižší podání: 1.066.667 Kč
Okres: Šumperk
Popis:
Hlavní stavbou dražených nemovitých věcí je samostatně stojící budova rodinného domu. Jedná se o nepodsklepenou zděnou stavbu s jedním nadzemním podlažím. Uvnitř se nachází vstupní zádveří, dvě chodby, kuchyně, spíž, čtyři pokoje, WC, koupelna, kotelna a prostor se schodištěm na půdu. V koupelně je vana a umyvadlo. V místnosti WC je kombi WC. V kuchyni je kuchyňská linka s dřezem a elektrický sporák.
Ze severní strany je k budově rodinného domu přistavěna stavba charakteru kolny. Jedná se o převážně zděnou stavbu, s jedním nadzemním podlažím, plochou jednostranně vyspárovanou střechou, s vlnitou krytinou, s klempířskými konstrukcemi z pozinkovaného plechu, s plechovými dveřmi, stavba nemá okna.
Součástí věci nemovité je dále studna a venkovní úpravy nacházející se na pozemcích věci nemovité - zpevněné plochy, oplocení s vraty a vrátky, kovové sušáky na prádlo, přípojka vodovodu, přípojka a další venkovní vedení kanalizace včetně všech součástí, sloupek s hlavním uzávěrem plynu. Na pozemcích se nachází trvalé porosty.
Přiložené soubory ke stažení:
» dražební vyhláška (228 kB)
» (1.35 MB)